wtorek, 29 września 2015

Przegląd prasowy #3

Prasówka
Zapraszam na przegląd prasowy. Tym razem artykuły z październikowych wydań Joya, Sukcesu, Flesza i Claudii.
Flesz
We Fleszu oprócz całej mamy plotek mamy zestawienie trendów na jesień i zimę. Warto przeglądnąć ten poradnik w pigułce. Dodatkowo możemy zobaczyć piękne interpretacje makijaży lat 90, 80, 70 i 60. Mi  szczególnie do gustu przypadł makijaż lat 60. Czarna kreska i blado-różowe usta.
Flesz
Joy

Ciekawy przegląd makijaży mamy też w Joy. 
Tutaj wypróbowałabym wersję "drobny 
kontur". Możemy zapoznać się też z techniką STROBINGU. Konkurencja dla konturowania, czyli rozświetlanie. Jest znacznie prostsza i daje niesamowity, naturalny efekt. Mamy tutaj też interesujący przegląd 9 modowych hitów. Dla mnie kozaki za kolano i cienki golf to numer jeden. Frędzle już mi się opatrzyły są wszędzie, choć nie powiem na spódniczce wyglądają rewelacyjnie i chyba w takiej wersji się na nie skuszę.
Joy

Joy
Joy
Ponadto mamy interesujący artykuł Tu rządzą kobiety. O prowadzeniu firmy z koleżanką, przyjaciółką. Zgadzam się, że na spotkaniach przyjacielskich zawsze może dojść do burzy mózgów i ciekawych efektów. Warto przeczytać i zastanowić się co możemy wspólnie zrobić z nasza przyjaciółką. na koniec polecam krótki poradnik Brafittingu. Niby tyle się o tym mówi, a my kobiety często zapominamy jak ważne jest właściwe dobranie biustonosza.
Joy


Claudia
W Claudii mamy wciągający artykuł Po co dziś brać ślub? Warto odpowiedzieć sobie na pytanie po co mi ślub. Czy naprawdę jest potrzebny, czy to wyznacznik miłości i scala związek? Chyba nie bardziej niż kredyt. Zachęcam do przeczytania i przemyślenia.
Claudia
Claudia
Ponadto fajny przegląd fryzur na jesień i super artykuł o szafiarkach po 40. Do czterdziestki mi jeszcze trochę brakuje ale jest to inspirujące, że kobiety w tym wieku mogą i chcą się dobrze ubierać, dodatkowo publikować swoje stylizacje w sieci. Claudia zamieściła też kalendarz zdrowia. Wykaz badań jakie powinny robić kobity po 20, 30, 40 i 50 roku życia. nie zapominajmy jak ważna jest profilaktyka i regularne badania. Fajnym pomysłem jest co roku w dniu swoich urodzin zaplanować najważniejsze badania. Na koniec coś pysznego, czyli przepisy na ciasta ze śliwkami. ja się skuszę na kruchy placek z kruszonką.

Claudia
Claudia

W Sukcesie jak zwykle garść świetnych artykułów. Licencja na pisanie, czyli kto tak naprawdę pisze książki, które czytamy i kim jest ghostwriter. Koci biznes, czyli kocia kawiarnia. Uwielbiam koty, pomysł mi się strasznie podoba, byłabym tam częstym gościem. W miesięczniku mamy też świetny tekst o życiu po zwolnieniu z pracy. Z czym wiąże się utrata pracy i jak na nią reagujemy. Na koniec artykuł o kłamstwie, jak rozpoznać kłamcę i co zrobić żeby być kłamcą doskonałym.Sukces

Sukces

Sukces

Sukces

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz