czwartek, 10 września 2015

Zakupy dla Córki cz. I

 
zdj. Kami ka
Kiedy zaszłam w ciążę wszyscy mówili "o teraz się zacznie buszowanie po sklepach i chodzenia za ciuszkami". Wtedy śmiałam się z tego. Nie wpadłam w szał zakupowy. Podchodziłam do sprawy bardzo racjonalnie, co tyko mogłam brałam od znajomych ale niestety niewiele tego było. Nie otrzymałam od nikogo kosza pełnego ubranek. Wszystko musiałam kupić sama (z ogromna pomocą mamy ;)). Wszystko się zmieniło kiedy Córka skończyła roczek.
Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zaczęłam zauważać faje ciuszki dla niej. Super sukienki, spodenki. Zachwycałam się skarpetkami, rajstopkami, bluzeczkami i wszystkimi tymi większymi i mniejszymi szmatkami. Sama nie wiem kiedy to się stało że z każdej wyprawy "na miasto" przynoszę coś dla mojej małej księżniczki.

Chcę uwiecznić tu na blogu co i w jakiej ilości kupuję może to mnie trochę zmiarkuje. albo w ogóle stwierdzę, że to wcale nie tak dużo. W końcu muszę jej szafę tworzyć od nowa. To jest zawsze najlepsze wytłumaczenia dla mnie i dla Męża.

Przechodząc meritum, w ostatnim czasie kupiłam mojej Małej:

  1. Cudne spodenki baletnicy w 5-10-15. Na przecenie 19.90 zł. Jak na razie Córka nie zamierza w nich chodzić. Tiul nie przypadł jej do gustu. Może z czasem się przekona.
  2. zdj. Kami ka
  3. Szare spodnie w białe kropeczki w Smyku. 29,99 zł. Wygląda w nich super, leżą jak ulał.
  4. Grube, ciepłe skarpetki antypoślizgowe w przecudnym kolorze. Pepco chyba 4,99 zł.
  5. zdj. Kami ka 

4. Piękna sukienka w granatowe paski z różową kokardką. Smyk 39,99 zł.


zdj. Kami ka
zdj. Kami ka
5. Komplet czapeczka z pseuo szaliczkiem. Smyk 29,99 zł Wygląda w tym przecudownie.

6. Rajstopy szare w kolorowe kropki z Pepco chyba 6,99 zł i białe w czarne kropeczki z 5-10-15 12.99 zł
zdj. Kami ka
 Tymczasem tyle c.d.n. wkrótce.

1 komentarz: