wtorek, 15 września 2015

Przegląd prasowy #2

zdj. Kami ka
W tej odsłoni prasówki chcę przedstawić kilka artykułów, które szczególne mnie zaciekawiły.
W najnowszej VIVIE możemy przeczytać kilka ciekawych rozmów/wywiadów między innymi ze znaną blogerką Jessicą Mercedes i z Profesorem Leszkiem Balcerowiczem.

zdj. Kami ka
Prawdziwa mieszanka, dla każdego coś dobrego. Przede wszystkim jest jeszcze wywiad z Patrycją Kazadi, która dzielnie zerka na nas z oładki. I to jeszcze nie koniec bowiem możemy przeczytać ciekawy reportaż o operacjach upiększających i zabiegach chirurgii plastycznej.
zdj. Kami ka

zdj. Kami ka

zdj. Kami ka
 Jak przez to przebrniemy możemy  zatopić się w lekturze reportażu o Hawanie. Polecam.W październikowym InStyle mamy kody rabatowe do wykorzystania 3-4 październik. Możemy odprężyć się oglądając cudne zdjęcia modowe z sesji. W roli modelki Anne Hathaway. Nigdy nie zapomnę jej wspaniałej kreacji z Diabeł ubiera się u Prady. Super sesja z kreacjami topowych marek m.in. Emilio Pucci, Gosia Baczyńska, Just Cavalli.
zdj. Kami ka
zdj. Kami ka
zdj. Kami ka
Jak zwykle mamy garść recenzji kosmetycznych, rankingów i propozycji. Kilka kosmetyków przypadło mi do gustu, będę musiała wypróbować. Szczególnie interesują mnie jakieś cudowne serum do twarzy.
zdj. Kami ka
I coś dla maniaczek fitnesowych  5 treningów dzięki którym na nowo pokochasz siłownię. Cóż, jesienna plucha się zbliża rowery pójdą w odstawkę, a jak ktoś do tego nie lubi biegać w deszczu to będzie musiał pomyśleć o jakiejś ciekawej formie utrzymania kondycji.
zdj.Kami ka
zdj. Kami ka
We wrześniowym Sukcesie  możemy przeczytać rozmowę z Izabellą Łukomską-Pyżalską. Podziwiam tą Panią, zdaję sobie sprawę, że ma szereg osób do pomocy ale i tak. Gromadka dzieci i kariera zawodowa. Super.
Dla rodziców jest super artykuł Projekt Dziecko. Każdy ma w głowie jakieś wyobrażenie na temat przyszłości swojego dziecka ale ważne jest żeby dać mu jednak swobodę w wyborach. Nie narzucajmy im na siłę swoich niespełnionych ambicji i nie wymagajmy od nich ich realizacji. 

zdj. Kami ka
Coś dla mnie Lepiej późno niż wcale, zawsze można zacząć tylko nie wolno się bać i słuchać tzw. życzliwych osób. Nie zawsze się musi udać ale doświadczenie na zawsze pozostanie z nami.  I jeszcze ciekawy artykuł Siłownia umysłowa. Co to silna wola i jak to się je. Trenuję choć muszę przyznać, że marnym skutkiem. Jednak się nie zniechęcam i walczę,
zdj. Kami ka
Polecam też wrześniowe i październikowe M jak mieszkanie. Garść inspiracji i niebanalnych aranżacji. W końcu muszę wywiązać się z planów mojej listy to-do i jesiennie udekorować mieszkanie.

Zapraszam do czytania. Może wy polecicie mi jakiś ciekawy artykuł.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz