czwartek, 15 października 2015

5 rad co zrobić, żeby on pragnął Cię bardziej

Nawet w najlepszym związku zdarzają się momenty ochłodzenia relacji. Na szczęście MY kobiety mamy swoje sposoby na to, żeby na nowo sprawić, że TEN jedyny patrzy i pragnie tylko nas.
1, Słuchaj. Wiadomo kobiety są bardziej wygadane i rozgadane. Mogłyby od rana do wieczora opowiadać o swoich przygodach z całego dnia. Warto jednak czasami pomilczeć i zainteresować się dniem partnera. A nóż wydarzyło się coś naprawdę ciekawego a nawet jeżeli nie to i tak posłuchajmy, z widocznym zainteresowaniem co nasz mężczyzna ma do powiedzenia.

2, Nie oceniaj i nie krytykuj jego zainteresowań, hobby, rodziny i przyjaciół. Nie zawsze musi robić to co ty aktualnie chcesz i zachowywać się dokładnie tak jak chcesz. On ma swój pomysł na życie powinnaś to akceptować i tolerować. Jeżeli tobie nie pasuje i całkowicie jest sprzeczny z twoimi przekonaniami to ty powinnaś coś zmienić. Nikt nie jest idealny trochę więcej luzu i wyrozumiałości.

3. Pożądaj. Nie można zapomnieć o tak ważnym aspekcie jakim jest atrakcyjność fizyczna i seks. Kiedy codziennie jesteśmy zmęczone, nie mamy czasu ani ochoty na bliskość z partnerem, nie staramy się nawet dobrze wyglądać to nie możemy się dziwić, że coś w naszym związku zgrzyta. Powinnyśmy się starać dla siebie, każdego dnia wyglądać najlepiej jak potrafimy to daje nam pewność siebie i chęć do działania zarówno w pracy jak i w domu. Satysfakcjonujące życie seksualne  jest nie tylko ważne dla facetów, dla nas kobiet też. Może dać prawdziwego powera.

4.  Nie kontroluj. W związku bardzo ważna jest niezależność partnerów, zarówno twoja jak i twojego faceta. Dlatego gdy odzie z kolegami na piwo nie ma sensu doszukiwać się i dopatrywać jakichś zagrożeń. Zaufanie jest nieodłączne i istotne w związku. Nie warto być wścibskim ale też nie można pozostawać obojętnym. Obserwujmy, przecież to my jesteśmy najlepszymi obserwatorkami i zachowujmy się adekwatnie do sytuacji. Delikatna zazdrość może połechtać ego mężczyzny ale gorączkowe przeszukiwanie jego telefonu może zniszczyć każdy związek.

5. Bądź sobą. Na początku każdego związku jesteśmy najlepszą wersją siebie. Staramy się, endorfiny szaleją, wszystko robimy na 110%. Jasne jest, że nie może to trwać wiecznie ale pamiętajmy, że on zakochał się właśnie w Tej kobiecie. Dlatego nigdy nie warto nikogo udawać czy oszukiwać to w końcu wyjdzie na jaw i to my właśnie będziemy cierpieć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz