wtorek, 13 października 2015

5 pomysłów na rozgrzanie związku jesienią

Jesień i zima wbrew pozorom to doskonały okres dla związku. Długie wieczory i zimne poranki nastrajają do jak najdłuższego pobytu w łóżku, deszczowe i mroźne dni zniechęcają do wychodzenia z domu. Ciepło i żar bijące od kominka, pyszne i rozgrzewające potrawy, gorąca czekolada, ostry imbir to wszystko sprawia, że na nowo można spojrzeć na swojego partnera, wzbudzić pożądanie  i cieszyć się sobą.


Poniżej przedstawiam 5 pomysłów na rozgrzanie związku jesienią.

1. Wieczór z kulturą. Na pierwszy rzut oka może zabrzmieć to nudno ale nie ma nic lepszego niż wieczór ze wspaniałą książką albo filmem. Kiedy w dwójkę można się schować  pod kołdrą i zagłębić w ciekawej i gorącej historii, czy to książkowej czy filmowej. Teraz mamy wręcz zatrzęsienie wszelkiego rodzaju literatury erotycznej i filmowej. Proponuję jednak poszukać trochę głębiej a na pewno znajdziemy ciekawe propozycje z wyższej półki. Bardzo ciekawą Antologię erotyki red. Vesper, lub opowiadania Rozkoszne i Rozkoszne II.

2. Seans w kuchni. Nie od dziś wiadomo, że wszelkie prace kuchenne mogą być bardzo podniecające. Wspólne gotowanie pikantnej zupy z dyni czy przygotowywanie gorącej czekolady z chilli na pewno rozgrzeje nasze zziębnięte ciała. Ciekawym pomysłem jest też fondue czekoladowe.

3. Domowe SPA.  Wspaniały rozgrzewający i rozluźniający pomysł. Płomień świeczek (dla szczęściarzy wersja z ogniem z kominka), gorący olejek, masaż, wspólna kąpiel w pianie o ciepłym zapachu (może być też rozgrzewający prysznic). Warto wcześniej zostawić ręczniki na kaloryferze, jego ciepło dodatkowo pobudzi nasze zmysły.

4. Długi, leniwy poranek. Wstawanie rano jesienno-zimową porą nie nastraja optymistycznie. Ciemny, zimny, szary poranek można jednak całkiem miło spędzić. Czasami można nawet specjalnie nastawić budzik na wcześniejsza godzinę by dłużej cieszyć się sobą. Warto dzień wcześniej przygotować sobie składniki na śniadanie, kawę czy kakao. Rano po przebudzeniu możemy szybko zrobić sobie śniadanie do łóżka, rozsunąć rolety i wspólnie czekać na rozpoczęcie dnia, okryci ciepłą kołderką.

5. Gry i zabawy. Świetną opcją na długi pochmurny i dżdżysty dzień są wszelkiego rodzaju gry, zabawy i kalambury. Możemy niesamowicie spędzić czas, Na rynku jest ogromna liczba gier dla dwojga tych bardziej i mniej serio, poważnych, kreatywnych, śmiesznych i erotycznych. Warto wybrać coś dla siebie i w doborowym towarzystwie spędzić czas. A wiadomo nie od dziś, że poczucie humoru i śmiech są najlepszym afrodyzjakiem.

Pamiętajmy o codziennych miłych i ciepłych gestach, pocałunkach, dotyku, komplemencie to nastraja pozytywnie i daje dużo dobrej energii na cały dzień.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz