poniedziałek, 16 listopada 2015

Zakupy dla córki cz. IV

zdj. Kammi ka


 W końcu udało mi się kupić buty. Najwyższy czas. Przy okazji kupiłam też kilka innych drobiazgów.

Jestem miło zaskoczona ubrankami z Tesco marki FF. Wyglądają naprawdę bardzo ładnie, nie wiem jednak jak z ich wytrzymałością na pranie. To sie dopiero okaże.
zdj. Kammi ka
1. Body z długi rękawkiem x 2 - marki FF 16 zł każdy. Bardzo ładne  delikatne wzory, miękka tkanina. W sam raz na zimę do spodni.


zdj. Kammi ka
    2. Spodnie z grubszej, ciepłej tkaniny x2 - marki FF za dwie pary zapłaciłam koło 50 zł. Spodnie są przepiękne w ładnych stonowanych kolorach. Jedne blado różowe, drugie beżowe przetykane złotą nitką. Cudne.

zdj. Kammi ka
3. Ciepły, polarowy pajac marki FF -  29 zł. Cieplutki i miły materiał, nogawki mają antypoślizgi.  Dla nas w sam raz córka cały czas się rozkopuje, nie znosi spać pod kołdrą i nie toleruje śpiworków, taki ciepły śpioch jest jak znalazł. Koniecznie muszę dokupić.

zdj. Kammi ka
4. Buty Bartek 219 zł - przyznaję, długo szukałam i chodziłam za butami. Córka nie pomagała przy przymierzaniu więc nie obyło się bez trudności. W końcu się jednak zdecydowałam i nie żałuję. Jestem zadowolona buty są ciepłe maja gwarancję nieprzemakalności i odporności na wiatr. Liczę, że się sprawdzą w największe chłody. Córka dość szybko się przyzwyczaiła do nowego obuwia, buty są lekkie i dzięki suwakowi łatwo się wkłada.

Koniecznie muszę kupić jeszcze porządną zimową czapkę. Szukam i chodzę wszędzie jednak nic jeszcze nie znalazła. Ponadto chcę zakupić parę cieplejszych swetrów. Zastanawiam się nad tymi z Tesco.
Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z tymi ciuchami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz